Overslaan naar inhoud
Advil Liqui-Gels pijnstiller en koortsreducer, pijnmedicijn voor volwassenen met Ibuprofen 200 mg voor hoofdpijn, rugpijn, menstruele pijn en gewrichtspijn verlichting - 20 vloeibare gevuld capsules

Price:

4,42 €


Advil Liqui-Gels pijnstiller en koortsreducer, pijnmedicijn voor volwassenen met Ibuprofen 200 mg voor hoofdpijn, rugpijn, menstruele pijn en gewrichtspijn verlichting - 20 vloeibare gevuld capsules

https://nutricity.be/shop/brswiy37oqprmclc-advil-liqui-gels-pijnstiller-en-koortsreducer-pijnmedicijn-voor-volwassenen-met-ibuprofen-200-mg-voor-hoofdpijn-rugpijn-menstruele-pijn-en-gewrichtspijn-verlichting-20-vloeibare-gevuld-capsules-62066 https://nutricity.be/web/image/product.template/62066/image_1920?unique=7e3969e

Stock Expiry Date*: 20-08-2027

100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • Een pakket van 20 Advil Liqui-Gels Pijn Reliver en koorts Reducer Liquid Filled Capsules, Pijn Geneeskunde voor Volwassenen met Ibuprofen 200 mg voor Hoofdpijn, Rugpijn, Menstruele Pijn en Joint Pain Relief
  • 200 mg ibuprofen liqui-gels die zorgen voor een snellere en sterkere pijnverlichting dan Tylenol Rapid Release Gels, precies waar je het het meest nodig hebt, terwijl ook het verminderen van koorts
  • Nieuwe verpakking zal 20 procent minder plastic bevatten om bijna 500.000 pond plastic uit stortplaatsen te houden
  • Koortsmedicijn, rugpijn medicatie en gewrichts- of lichte artritis pijnstiller die ook hoofdpijn pijnverlichting, periode pijnverlichting en verlichting van spierpijn of pijn en pijn van de veel voorkomende verkoudheid biedt
  • Advil ibuprofen liqui-gels zijn een niet aspirine pijnstiller en koortsverminderaar voor volwassenen ontworpen voor snelle absorptie
  • Hoofdpijn, rugpijn, menstruatiepijn en gewrichtspijn medicijnen voor volwassenen en kinderen 12 jaar en ouder- de perfecte aanvulling op uw college slaapzaal essentiële
  • Neem elke Advil Liqui-Gel volgens de instructies, neem één capsule om de 4 tot 6 uur terwijl de symptomen aanhouden, of twee capsules als pijn of koorts niet reageert op één capsule.
  • HSA en FSA subsidiabel product

4,42 € 4.42 EUR 4,42 € Inclusief btw

Not Available For Sale

(4,42 € / Units)

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Werkstoffen
  • Merk

Deze combinatie bestaat niet.

Kontakt
Ibuprofen
Werkstoffen Lecithine, Gezuiverd, Elatin, Polyethyleen Glycol, Kaliumhydroxide, Farmaceutische inkt, Koortsreducer., Fd&c Green nr. 3, Inactieve ingrediënten: Kokosolie, Sorbitol Sorbitan Solution.
Merk Advil
  • Buy Four or More Offer

    Krijg 5% korting bij aankoop van 4 of meer artikelen

  • Next Purchase Offer
    Krijg 5% korting op uw volgende aankoop.
  • Ships From(Belgium)
    Bestellingen worden verwerkt en verzonden vanuit Brooklyn, VS.

  • Delivery Offer(Belgium)
    Gratis levering op kwalificerende bestellingen.
Delivery Detail
Geschatte levertijden: 12–26 dagen (Internationaal).
3–6 dagen (Binnenlands).
Safe Checkout
Gegarandeerd Veilige Afreken
Return Policy

30-Dagen Retourgarantie
Aankopen met vertrouwen, met 30 dagen retourondersteuning.

Free Return Pickup
Gratis retourafhaling beschikbaar
We regelen retourzendingen vanaf uw deur zonder extra kosten.

 

Advil Liqui-Gels zorgen voor een snelle vloeistofrelief, precies waar je het het meest nodig hebt. Deze met vloeistof gevulde capsules krijgen om te werken in slechts enkele minuten voor een krachtige verlichting van hoofdpijn, rugpijn, spierpijn, tandpijn, lichte artritis en andere gewrichtspijn, en pijn en pijn van de gewone verkoudheid. Advil Liqui-Gels vecht tegen pijn op de plaats van ontsteking. Dit koortsreductiemiddel en pijnmedicatie voor volwassenen is ontworpen voor snelle absorptie, wat uren van pijnverlichting geeft. Elke capsule bevat ibuprofen 200 mg, een niet-steroïde anti-inflammatoire geneesmiddel (NSAID) dat al is opgelost, voor hoofdpijn verlichting, rugpijn verlichting, menstruatie pijn verlichting, gewrichtspijn verlichting en kleine artritis pijnverlichting. Meer mensen wenden zich tot Advil Liqui-Gels voor snelle verlichting dan een andere vloeistof-gevulde pijnstiller. Tegen 2022 zal Advil beschikken over duurzamere verpakkingen gemaakt met 20% minder plastic per fles, om bijna 500.000 pond plastic uit stortplaatsen te houden. Maak je klaar om terug te gaan naar de universiteit met vertrouwen en voorraad op zodat je klaar bent voor alles wat het academisch jaar je weg gooit. Niets werkt sneller dan Advil Liqui-Gels om pijn te verlichten.analgetica

Life moves fast - you need a pain reliever that moves fast too. Advil® Liqui-Gels®¹ are faster and stronger on tough pain than Extra Strength Tylenol®². Advil® Liqui-Gels® relieve headaches, backaches, muscle aches, menstrual pain, minor arthritis and other joint pain, and body aches & pains of the flu. For 25 years, millions of people have trusted Advil® to relieve their aches and pains. Relief Doesn't Get Any Better Than This. 1®Liqui-Gels is a registered trademark of Catalent Pharma Solutions. 2®Tylenol is a registered trademark of The Tylenol Company.

Belangrijke informatie

Veiligheidsinformatie

Allergie alert: Ibuprofen kan een ernstige allergische reactie veroorzaken, vooral bij mensen die allergisch zijn voor aspirine. Symptomen kunnen zijn: netelroos, zwelling van het gezicht, astma (huilen), shock, roodheid van de huid, uitslag, blaren. Als er een allergische reactie optreedt, stop dan met het gebruik en zoek onmiddellijk medische hulp. Waarschuwing voor maagbloeding: Dit product bevat een NSAID, die ernstige maagbloedingen kan veroorzaken. De kans is groter als je 60 jaar of ouder bent. maagzweren of bloedingsproblemen hebben gehad. Neem een bloedverdunner (antistollingsmiddel) of steroïde drug. Neem andere geneesmiddelen die receptplichtige of niet receptplichtige NSAID's [aspirine, ibuprofen, naproxen, of anderen] bevatten. Neem elke dag 3 of meer alcoholische dranken tijdens het gebruik van dit product. Neem meer of langer dan voorgeschreven. Waarschuwing voor hartaanvallen en beroertes: NSAID's, behalve aspirine, verhogen het risico op hartaanvallen, hartfalen en beroerte. Deze kunnen fataal zijn. Het risico is hoger als u meer dan voorgeschreven of langer dan voorgeschreven gebruikt. Niet gebruiken als u ooit een allergische reactie heeft gehad op een andere pijnstiller/koortsverminderaar. Vlak voor of na een hartoperatie. Vraag uw arts vóór gebruik of een waarschuwing voor maagbloeding op u van toepassing is. U heeft problemen of ernstige bijwerkingen van het innemen van pijnstillers of koortsverlagende middelen. Je hebt een geschiedenis van maagproblemen, zoals brandend maagzuur. U heeft een hoge bloeddruk, hartziekte, levercirrose, nierziekte, astma of een beroerte. U gebruikt een diureticum. Vraag uw arts of apotheker voor gebruik als uonder de zorg van een arts voor een ernstige aandoening. Inname van aspirine voor een hartaanval of beroerte, omdat ibuprofen dit voordeel van aspirine kan verminderen. Het nemen van andere drugs. Neem bij gebruik van dit product met voedsel of melk als maagklachten optreden. Stop het gebruik en vraag aan een arts of u last krijgt van een van de volgende tekenen van maagbloeding: flauw voelen, bloed braken, bloederige of zwarte ontlasting hebben, maagpijn die niet beter wordt, symptomen van hartproblemen of beroerte: pijn op de borst, ademhalingsproblemen, zwakte in één deel of zijkant van het lichaam, onduidelijke spraak, zwelling van het been, pijn erger wordt of langer duurt dan 10 dagen, koorts erger wordt of langer duurt dan 3 dagen, roodheid of zwelling is aanwezig in het pijnlijke gebied, nieuwe symptomen verschijnen. Als u zwanger bent of borstvoeding geeft, vraag het dan aan een gezondheidswerker voor gebruik. Het is vooral belangrijk om ibuprofen niet te gebruiken tijdens de laatste 3 maanden van de zwangerschap, tenzij dit absoluut is voorgeschreven door een arts, omdat het problemen kan veroorzaken bij het ongeboren kind of complicaties tijdens de bevalling. Buiten bereik van kinderen houden. In geval van overdosering, vraag medische hulp of neem contact op met een Poison Control Center rechtsWeg.

Werkstoffen

Active Ingredients: (In each Capsule) Solubilized Ibuprofen Equal to 200mg Ibuprofen (NSAID)* - Pain Reliever/Fever Reducer. (Present as the Free Acid and Potassium Salt) *nonsteroidal anti-inflammatory drug; Inactive Ingredients: Coconut Oil, FD&C Green No. 3, Gelatin, Lecithin, Pharmaceutical Ink, Polyethylene Glycol, Potassium Hydroxide, Purified Water, Sorbitol Sorbitan Solution.

Routebeschrijving

Neem niet meer dan voorgeschreven. De kleinste effectieve dosis dient te worden gebruikt. Volwassenen en kinderen van 12 jaar en ouder: neem 1 tablet om de 4 tot 6 uur terwijl de symptomen aanhouden. Als pijn of koorts niet reageert op 1 tablet, kunnen 2 tabletten worden gebruikt. Niet meer dan 6 tabletten in 24 uur, tenzij voorgeschreven door een arts. Kinderen jonger dan 12 jaar; vraag een arts.

Juridische afwijzing

Verklaringen betreffende voedingssupplementen zijn niet door de FDA geëvalueerd en zijn niet bedoeld om een ziekte of gezondheidstoestand te diagnosticeren, te behandelen, te genezen of te voorkomen.

Afmetingen van het product

1,8 x 2,8 x 2 inch; 0,8 ons

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Recently tracked orders

10 recent shipments
Order Number Carrier Final Mile Tracking Code Last Update Track
NC27496 Gls Group 984230864986 2026-09-25 Track
NC27020 Gls Group 984230856417 2026-09-22 Track
NC23262 Gls Group 984230260399 2026-09-02 Track
NC21144 Trackyourparcel 3SABCM108198244 2026-08-24 Track
NC20346 Gls Group 984230004795 2026-08-07 Track
NC19314 Trackyourparcel 3SABCM108237853 2026-09-05 Track
NC17616 Gls Group 984229977000 2026-08-07 Track
NC17554 Gls Group 984229977192 2026-08-07 Track
NC16205 Gls Group 984228959717 2026-07-21 Track
NC05805 Gls Group 984225559064 2026-07-21 Track

Disclaimer
Voedingssupplementen zijn geen medicijnen. Producten die op deze website worden verkocht, zijn niet bedoeld om enige ziekte te diagnosticeren, te behandelen, te genezen of te voorkomen. Als u een medische aandoening heeft, raadpleeg dan altijd een gekwalificeerde zorgprofessional voordat u het gebruikt. Individuele resultaten kunnen variëren. Door een bestelling te plaatsen, stemt u ermee in de invoerregels van uw land na te leven. Wij dekken de toepasselijke douanerechten en belastingen waar vermeld.

*Informatie over de vervaldatum:
Gelieve op te merken dat de vervaldatum kan variëren van batch tot batch. We garanderen echter dat alle producten die naar onze klanten worden verzonden een geldige houdbaarheid hebben en niet verlopen zijn op het moment van levering.