Overslaan naar inhoud
Zuigelingen' Advil Liquid Pain Reliver en Baby Koorts Reducer, Zuigeling Ibuprofen Dye Free Pain Relief and Fever Medicine, White Grape - 0,5 Fl Oz (2 Pack)

Price:

11,00 €


Zuigelingen' Advil Liquid Pain Reliver en Baby Koorts Reducer, Zuigeling Ibuprofen Dye Free Pain Relief and Fever Medicine, White Grape - 0,5 Fl Oz (2 Pack)

https://nutricity.be/shop/brswizq5oj7gahla-zuigelingen-advil-liquid-pain-reliver-en-baby-koorts-reducer-zuigeling-ibuprofen-dye-free-pain-relief-and-fever-medicine-white-grape-05-fl-oz-2-pack-66127 https://nutricity.be/web/image/product.template/66127/image_1920?unique=2dbfdb9

Stock Expiry Date*: 24-02-2027

100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • Twee 0,5 vloeistof ounce fles van witte druif smaak Zuigelingen' Advil Liquid Pain Reliver en Baby koorts Reducer, Zuigeling Ibuprofen Verf Gratis pijn verlichting en koorts Geneeskunde
  • Kleurvrij ibuprofen vloeibare geneesmiddel dat koorts vermindert en onder controle houdt; niets is bewezen om koorts sneller of langer te verminderen
  • Liquid pijnstiller baby geneeskunde verlicht kleine pijnen en pijnen als gevolg van de veel voorkomende verkoudheid of tandjes
  • Zuigeling Advil met een aangename witte druivensmaak en een kleurstofvrije formulering die geen vlekken afwasbaar maakt
  • Baby koorts medicijnen voor de leeftijd van 6 tot 23 maanden

11,00 € 11.0 EUR 11,00 € Inclusief btw

Not Available For Sale

(5,50 € / Units)

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Itemgewicht
  • Aantal items
  • Itemafmetingen L x B x H
  • Specifieke toepassingen voor producten
  • Werkstoffen
  • Productsoort
  • Merk

Deze combinatie bestaat niet.

Kontakt
Medicatie Ibuprofen
Werkstoffen Glycerine, Gezuiverd, Icrokristallijne cellulose, Kunstmatige smaak, Sucrose, NatriumBenzoëaat, Xanthan Gum, Polysorbaat 80, Propyleen Glycol, Carboxymethylcellulose Natrium, Citroenzuurmonohydraat, Dinatriumëdetaat, Gebutyleerd Hydroxytolueen, Sorbitoloplossing, † Niet-steroïdaal anti-inflammatoir geneesmiddel, Actieve ingrediënten: (in elke 1,25 ML): Ibuprofen 50 Mg (nsaid†) -koortsreducer/pijnstiller, Inactieve ingrediënten: azijnzuur
Itemgewicht 1.2 Ounces
Aantal items 2
Itemafmetingen L x B x H 15,3 X 9,1 X 5,2 Inches
Specifieke toepassingen voor producten Koortsreducer en pijnreliver
Productsoort Medicatie
Merk Advil
  • Buy Four or More Offer

    Krijg 5% korting bij aankoop van 4 of meer artikelen

  • Next Purchase Offer
    Krijg 5% korting op uw volgende aankoop.
  • Ships From(Belgium)
    Bestellingen worden verwerkt en verzonden vanuit Brooklyn, VS.

  • Delivery Offer(Belgium)
    Gratis levering op kwalificerende bestellingen.
Delivery Detail
Geschatte levertijden: 12–26 dagen (Internationaal).
3–6 dagen (Binnenlands).
Safe Checkout
Gegarandeerd Veilige Afreken
Return Policy

30-Dagen Retourgarantie
Aankopen met vertrouwen, met 30 dagen retourondersteuning.

Free Return Pickup
Gratis retourafhaling beschikbaar
We regelen retourzendingen vanaf uw deur zonder extra kosten.

 

Niets bestrijdt koorts sneller of langer(1) dan Advil van zuigelingen. In slechts één dosis vermindert deze babykoortsverminderaar en vloeibare pijnstiller koorts en verlicht lichte pijnen en pijnen als gevolg van de veel voorkomende verkoudheid, griep, hoofdpijn, tandpijn en keelpijn. Geformuleerd voor kinderen van 6 tot 23 maanden, dit kind ibuprofen kleurstof vrije pijnverlichting geneesmiddel bevat ibuprofen 50 mg per 1,25 ml, een pijnmedicatie die ook koorts onder controle. Slechts één dosis van Advil baby koorts reducer duurt tot acht uur voor langdurige symptoom verlichting. Advil vloeibare ibuprofen kinderpijn medicijn en koorts medicijn komt in een aangename witte druivensmaak, en het is kleurstof vrij en zal niet vlekken uw wasbaren in geval van druppels of dribbels. Elke verpakking baby ibuprofen bevat een spuit om een nauwkeurige dosering te garanderen en toediening gemakkelijk te maken. Reken op Advil baby's druppels - de eenvoudigere manier om uw baby snelle koorts verlichting te geven. (1) Onder niet-receptAnalgetica.

Belangrijke informatie

Veiligheidsinformatie

Allergie alert: Ibuprofen kan een ernstige allergische reactie veroorzaken, vooral bij mensen die allergisch zijn voor aspirine. Symptomen kunnen zijn: netelroos, zwelling van het gezicht, astma (huilen), shock, roodheid van de huid, huiduitslag of blaren. Als er een allergische reactie optreedt, stop dan met het gebruik en zoek onmiddellijk medische hulp. Waarschuwing voor maagbloeding: Dit product bevat een NSAID, die ernstige maagbloedingen kan veroorzaken. De kans is groter als het kind: heeft maagzweren of bloedingsproblemen, neemt een bloedverdunner (anticoagulant) of steroïde geneesmiddel, neemt andere geneesmiddelen die recept of niet recept NSAIDs [aspirine, ibuprofen, naproxen, of anderen], of duurt meer of langer dan voorgeschreven. Waarschuwing voor hartaanvallen en beroertes: NSAID's, behalve aspirine, verhogen het risico op hartaanvallen, hartfalen en beroerte. Deze kunnen fataal zijn. Het risico is hoger als u meer dan voorgeschreven of langer dan voorgeschreven gebruikt. Niet gebruiken als het kind ooit een allergische reactie heeft gehad op een andere pijnstiller/koortsverminderaar of vlak voor of na een hartoperatie. Vraag het aan een arts voor gebruik als maagbloeding waarschuwing van toepassing is op het kind, kind heeft problemen of ernstige bijwerkingen van het nemen van pijnstillers of koortsreducties, kind heeft een voorgeschiedenis van maagproblemen, zoals brandend maagzuur, kind heeft hoge bloeddruk, hartziekte, levercirrose, nierziekte, astma, of had een beroerte, kind heeft niet gedronken vloeistoffen, kind heeft veel vocht verloren als gevolg van braken of diarree, of kind neemt een diureticum. Vraag eenarts of apotheker voor gebruik als het kind onder de zorg van een arts voor een ernstige aandoening of het gebruik van een ander geneesmiddel. Neem bij gebruik van dit product met voedsel of melk als maagklachten optreden. Stop met het gebruik en vraag aan een arts of kind last heeft van een van de volgende tekenen van maagbloeding: voelt zich flauw, braakt bloed, heeft bloederige of zwarte ontlasting, of heeft buikpijn die niet beter wordt. Stop het gebruik en vraag aan een arts of kind symptomen heeft van hartproblemen of beroerte: pijn op de borst, ademhalingsproblemen, zwakte in één deel of zijkant van het lichaam, onduidelijke spraak of zwelling van het been. Stop het gebruik en vraag aan een arts of kind geen verlichting krijgt binnen de eerste dag (24 uur) van de behandeling, koorts of pijn erger wordt of langer duurt dan 3 dagen, roodheid of zwelling aanwezig is in het pijnlijke gebied, of nieuwe symptomen optreden. Buiten bereik van kinderen houden. In geval van overdosering, vraag medische hulp of neem contact op met een Poison Control Center rechtsWeg.

Werkstoffen

Actieve ingrediënten: (In elke 1,25 ml): Ibuprofen 50 mg (NSAID†) - Koortsverminderaar/pijnstiller; † niet-steroïde anti-inflammatoire geneesmiddel; Inactieve ingrediënten: azijnzuur, kunstmatige smaak, gebutyleerd hydroxytolueen, sorbitolnatrium, citroenzuurmonohydraat, dinatriumedetaat, glycerine, microkristallijne cellulose, polysorbaat 80, propyleenglycol, gezuiverd water, natriumbenzoaat, sorbitoloplossing, sucrose, xanthaangom

Juridische afwijzing

Verklaringen betreffende voedingssupplementen zijn niet door de FDA geëvalueerd en zijn niet bedoeld om een ziekte of gezondheidstoestand te diagnosticeren, te behandelen, te genezen of te voorkomen.

Afmetingen van het product

15,3 x 9,1 x 5,2 inch; 1,2 ons

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Recently tracked orders

10 recent shipments
Order Number Carrier Final Mile Tracking Code Last Update Track
NC27496 Gls Group 984230864986 2026-09-25 Track
NC27020 Gls Group 984230856417 2026-09-22 Track
NC23262 Gls Group 984230260399 2026-09-02 Track
NC21144 Trackyourparcel 3SABCM108198244 2026-08-24 Track
NC20346 Gls Group 984230004795 2026-08-07 Track
NC19314 Trackyourparcel 3SABCM108237853 2026-09-05 Track
NC17616 Gls Group 984229977000 2026-08-07 Track
NC17554 Gls Group 984229977192 2026-08-07 Track
NC16205 Gls Group 984228959717 2026-07-21 Track
NC05805 Gls Group 984225559064 2026-07-21 Track

Disclaimer
Voedingssupplementen zijn geen medicijnen. Producten die op deze website worden verkocht, zijn niet bedoeld om enige ziekte te diagnosticeren, te behandelen, te genezen of te voorkomen. Als u een medische aandoening heeft, raadpleeg dan altijd een gekwalificeerde zorgprofessional voordat u het gebruikt. Individuele resultaten kunnen variëren. Door een bestelling te plaatsen, stemt u ermee in de invoerregels van uw land na te leven. Wij dekken de toepasselijke douanerechten en belastingen waar vermeld.

*Informatie over de vervaldatum:
Gelieve op te merken dat de vervaldatum kan variëren van batch tot batch. We garanderen echter dat alle producten die naar onze klanten worden verzonden een geldige houdbaarheid hebben en niet verlopen zijn op het moment van levering.