Tylenol Cold + Griep Ernstige Medicine Caplets voor koorts, pijn, hoesten en congestie, 24 st.
Stock Expiry Date*: 29-05-2027
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!
- 24-count of Tylenol Cold + Flu Severe Pain Reliever & Fever Reducer Medicine Caplets provide effective relief of multiple symptoms due to the flu and common cold
- This severe cold & flu medicine helps relieve fever, headache, minor aches and pains, sore throat, nasal congestion, and cough. It also helps loosen phlegm (mucus) and thin bronchial secretions to make coughs more productive.
- Each caplet contains 325 mg of acetaminophen to help reduce fever and relieve minor aches & pains, as well as 10 mg of the cough suppressant dextromethorphan HBr to help quiet coughs
- Elke caplet bevat ook 5 mg van de nasale decongestant fenylefrine HCl om congestie te verlichten en 200 mg van de suggerant guaifenesine om flegm (mucus) los te maken en hoest productiever te maken
- From the #1 doctor-recommended pain relief brand, this cold & flu medicine is suitable for use by adults and children 12 years and older for powerful multi-symptom relief
| Productvoordelen | Hoestenrelief, Sinuscontrole, Koortscontrole, Hoofdpijn Verlichting, Verlichting van de spijsvertering op de borst, Keelverzorging, Koude en griepbestrijding, Nasal Congestie Verlichting |
| Werkstoffen | Sucralose, Titaandioxide, Hypromellose, Magnesiumstearaat, Microkristallijne cellulose, croscarmellosenatrium, hydroxypropylcellulose, Polyethyleen Glycol, Voorgelatiniseerd zetmeel, smaak, Active ingredients (in each caplet) Purpose Acetaminophen 325 mg .......................... Pain reliever/fever reducer Dextromethorphan HBr 10 mg ............... Cough suppressant Guaifenesin 200 mg ................................. Expectorant Phenylephrine HCl 5 mg ......................... Nasal decongestant Inactive ingredients carnauba wax, D&C yellow no. 10 aluminum lake |
| Specifieke toepassingen voor producten | Koud, Koorts, Hoesten, Griep, Congestie op de borst, Sinusdruk, Hoofdpijn, Pijnlijke keel, Neuscongestie |
| Actieve ingrediënten | Fenylefrine, Dextromethorfan, Acetaminofen, Guaifenisin |
| Werkstoffen | Smaak, Hypromellose, Stearaat, Titaan, Sucralose, Voorgelatiniseerd zetmeel, Microkristallijne cellulose, Hydroxypropylcellulose, Natriumcroscarmellose, Polyethyleen Glycol, Actieve ingrediënten (in elke caplet) Doel Acetaminofen 325 Mg ......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................, D&c Yellow No. 10 Aluminium Lake |
| Leeftijdsklassebeschrijving | Volwassenen, Kind |
| Smaak | Cold + Flu |
| Aantal eenheden | 24,0 aantal |
| Itemformulier | Caplet |
| Itemgewicht | 1,12 ons |
| Aantal items | 1 |
| Fabrikant | McNeil Consumer and Specialty Pharm |
| Itemafmetingen L x B x H | 0,79 X 4,52 X 2,91 Inch |
| Productsoort | Koude en grieprelief |
| UPC | 300450270269 |
| Modelnaam | Tylenol Cold & Flu Medicine |
| Wereldhandelsidentificatienummer | 00300450270269 |
| Verpakkingstype naam | Blisterverp akking |
| Doelpubliek | Unisex-volwassenen |
| Aantal netto-inhouden | 24 Count |
| Productsoort | Medicatie |
| Itemgewicht | 0,03 Kilogram |
| Merk | Tylenol |
| Merknaam | Tylenol |
| Containertype | Fles |
| Fabrikant Deelnummer | JJ-2309 |
| Modelnummer | JJ-2309 |
| Item Afmetingen | 0.79 x 4.52 x 2.91 inches |
| Item Nype naam | cold-and-flu-medications |
| Extra functies | Doel |
| Doel gebruik lichaam deel | Het hele lichaam |
| Fabrikant Contactinformatie | 2135 |
-
Krijg 5% korting bij aankoop van 4 of meer artikelen
-
Krijg 5% korting op uw volgende aankoop.
-
Bestellingen worden verwerkt en verzonden vanuit Brooklyn, VS.
-
Gratis levering op kwalificerende bestellingen.
3–6 dagen (Binnenlands).
30-Dagen Retourgarantie
Aankopen met vertrouwen, met 30 dagen retourondersteuning.
SKU |
BRSWI2YAC4NWAHDU |
Categorie |
Gezondheidszorg , Over-the-counter medicatie , Hoest & koud , Koude en grieprelief |
Barcode |
300450270269 |
Tags |
Ervaar tijdelijke verlichting van koorts, keelpijn, hoofdpijn, nasale congestie, hoesten en andere koude en griepsymptomen met Tylenol Cold + Griep Ernstige Capleten. Deze krachtige pijnstiller en koortsverminderende geneeskunde pakt koude en griepsymptomen door het opruimen van congestie, kalmerende hoest, en het verlichten van hoofd en lichaam pijn. Ze verminderen ook tijdelijk koorts en helpen flegm (mucus) en dunne bronchiale afscheidingen om hoest productiever te maken. Elke caplet bevat 325 milligram van de pijnstiller en koortsverminderaar acetaminofen en 10 milligram van de hoestremmer dextromethorfan HBr. Elke pil bevat ook 200 milligram van de suggerant guaifenesine en 5 milligram van de neus decongestant fenylefrine HCl. Van het #1 door de arts aanbevolen pijnverlichtingsmerk is dit ernstige verkoudheids- en griepgeneesmiddel geschikt voor volwassenen en kinderen van 12 jaar en ouder voor effectieve multisymptoomOpluchting.
2135
Belangrijke informatie
Veiligheidsinformatie
Waarschuwing van de lever: Dit product bevat acetaminofen. De maximale dagelijkse dosis van dit product is 10 capletten (3.250 mg acetaminofen) in 24 uur. Ernstige leverschade kan optreden als u meer dan 4.000 mg acetaminofen in 24 uur inneemt Met andere geneesmiddelen die elke dag acetaminofen 3 of meer alcoholische dranken bevatten tijdens het gebruik van dit product Allergie alert: acetaminofen kan ernstige huidreacties veroorzaken. Symptomen kunnen zijn: Als een huidreactie optreedt, stop dan met het gebruik en zoek onmiddellijk medische hulp. Pijn in de keel waarschuwing: Als de keelpijn ernstig is, langer dan 2 dagen aanhoudt, gepaard gaat met of wordt gevolgd door koorts, hoofdpijn, huiduitslag, misselijkheid of braken, raadpleeg dan onmiddellijk een arts. Niet gebruiken Met andere geneesmiddelen die acetaminofen bevatten (voorschrift of niet voorschrijven). Als u niet zeker weet of een geneesmiddel acetaminofen bevat, raadpleeg dan een arts of apotheker. Als u nu een voorgeschreven monoamineoxidaseremmer (MAOI) gebruikt (bepaalde geneesmiddelen tegen depressie, psychiatrische of emotionele aandoeningen of de ziekte van Parkinson), of gedurende 2 weken na het stoppen met het MAOI-geneesmiddel. Als u niet weet of uw voorgeschreven geneesmiddel een MAOI bevat, vraag dan een arts of apotheker voordat u dit geneesmiddel inneemt. Als u ooit een allergische reactie op dit product of een van de bestanddelen heeft gehad. Vraag het een arts voor gebruik als u een leverziekte heeft Hartziekte Hoge bloeddruk Schildklierziekte Diabetes Problemen met urineren als gevolg van een vergrote prostaatklier Persistent of chronische hoest zoals optreedt metroken, astma, chronische bronchitis of emfyseem Hoest die optreedt met te veel slijm (slijm) Vraag uw arts of apotheker voor gebruik als u het bloedverdunmiddel warfarine inneemt Wanneer het gebruik van dit product niet hoger is dan de aanbevolen dosis Stop gebruik en vraag aan een arts of nervositeit, duizeligheid of slapeloosheid optreedt Pijn, neusverstopping of hoest wordt erger of duurt langer dan 7 dagen Koorts wordt erger of duurt langer dan 3 dagen Roodheid of zwelling is aanwezig Nieuwe symptomen optreden Hoest komt terug of treedt op met huiduitslag of hoofdpijn die duurt Dit kunnen tekenen zijn van een ernstige aandoening. Als u zwanger bent of borstvoeding geeft, vraag het dan aan een gezondheidswerker voor gebruik. Buiten bereik van kinderen houden. Waarschuwing voor overdosering: In geval van overdosering, vraag onmiddellijk medische hulp of neem contact op met een Poison Control Center. (1-800-222-1222) Snelle medische zorg is van cruciaal belang voor zowel volwassenen als kinderen, zelfs als u geen tekenen ofsymptomen.
Indicaties
Voor de tijdelijke verlichting van de volgende verkoudheid/griepsymptomen: Kleine pijn en hoofdpijn Hoofdpijn Pijn in de keel Verstopping in de keel Hoest helpt bij het losmaken van flegm (mucus) en dunne bronchiale afscheidingen om hoest productiever te maken Tijdelijk vermindert koorts
Werkstoffen
Active ingredients (in each caplet) Purpose Acetaminophen 325 mg .......................... Pain reliever/fever reducer Dextromethorphan HBr 10 mg ............... Cough suppressant Guaifenesin 200 mg ................................. Expectorant Phenylephrine HCl 5 mg ......................... Nasal decongestant Inactive ingredients carnauba wax, croscarmellose sodium, D&C yellow no. 10 aluminum lake, flavor, hydroxypropyl cellulose, hypromellose, magnesium stearate, microcrystalline cellulose, polyethylene glycol, pregelatinized starch, sucralose, titanium dioxide
Routebeschrijving
Belangrijk: Lees alle productinformatie voor gebruik. Bewaar vak voor belangrijke informatie. Neem niet meer dan voorgeschreven (zie waarschuwing voor overdosering) Volwassenen en kinderen 12 jaar en ouder Neem 2 caplets om de 4 uur doorslikken in zijn geheel; niet fijnmaken, kauwen of oplossen Neem niet meer dan 10 caplets in 24 uur Kinderen jonger dan 12 jaar Vraag een arts Overige informatie Elke caplet bevat: natrium 3 mg Bewaren tussen 20 en 25 °C (68-77 °F) Vragen of opmerkingen? oproep 1-877-895-3665 (tolvrij) of 215-273-8755 (collectie)
Juridische afwijzing
Verklaringen betreffende voedingssupplementen zijn niet door de FDA geëvalueerd en zijn niet bedoeld om een ziekte of gezondheidstoestand te diagnosticeren, te behandelen, te genezen of te voorkomen.
Afmetingen van het product
0,79 x 4,52 x 2,91 inch; 1,13 ons
Shipping & Delivery
At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.
Domestic Shipping :
Orders are typically delivered within 3–6 business days.
International Shipping:
Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.
You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.
Recently tracked orders
| Order Number | Carrier | Final Mile Tracking Code | Last Update | Track |
|---|---|---|---|---|
| NC27496 | Gls Group | 984230864986 | 2026-09-25 | Track |
| NC27020 | Gls Group | 984230856417 | 2026-09-22 | Track |
| NC23262 | Gls Group | 984230260399 | 2026-09-02 | Track |
| NC21144 | Trackyourparcel | 3SABCM108198244 | 2026-08-24 | Track |
| NC20346 | Gls Group | 984230004795 | 2026-08-07 | Track |
| NC19314 | Trackyourparcel | 3SABCM108237853 | 2026-09-05 | Track |
| NC17616 | Gls Group | 984229977000 | 2026-08-07 | Track |
| NC17554 | Gls Group | 984229977192 | 2026-08-07 | Track |
| NC16205 | Gls Group | 984228959717 | 2026-07-21 | Track |
| NC05805 | Gls Group | 984225559064 | 2026-07-21 | Track |
Disclaimer
Voedingssupplementen zijn geen medicijnen. Producten die op deze website worden verkocht, zijn niet bedoeld om enige ziekte te diagnosticeren, te behandelen, te genezen of te voorkomen. Als u een medische aandoening heeft, raadpleeg dan altijd een gekwalificeerde zorgprofessional voordat u het gebruikt. Individuele resultaten kunnen variëren. Door een bestelling te plaatsen, stemt u ermee in de invoerregels van uw land na te leven. Wij dekken de toepasselijke douanerechten en belastingen waar vermeld.
*Informatie over de vervaldatum:
Gelieve op te merken dat de vervaldatum kan variëren van batch tot batch. We garanderen echter dat alle producten die naar onze klanten worden verzonden een geldige houdbaarheid hebben en niet verlopen zijn op het moment van levering.









