Overslaan naar inhoud
Dual Action Acetaminophen 250mg en Ibuprofen 125mg Caplets, Tot 8h pijnverlichting voor lichte pijn en pijn, hoofdpijn, tandpijn, rugpijn, menstruele krampen, lichte gewrichtspijn, 216 telling

Price:

12,01 €


Dual Action Acetaminophen 250mg en Ibuprofen 125mg Caplets, Tot 8h pijnverlichting voor lichte pijn en pijn, hoofdpijn, tandpijn, rugpijn, menstruele krampen, lichte gewrichtspijn, 216 telling

https://nutricity.be/shop/brsraya3c4fayeqz-dual-action-acetaminophen-250mg-en-ibuprofen-125mg-caplets-tot-8h-pijnverlichting-voor-lichte-pijn-en-pijn-hoofdpijn-tandpijn-rugpijn-menstruele-krampen-lichte-gewrichtspijn-216-telling-52095 https://nutricity.be/web/image/product.template/52095/image_1920?unique=14554cb

Stock Expiry Date*: 14-01-2027

100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • ACTIVE INGREDIËNTEN: De werkzame bestanddelen zijn acetaminofen 250 mg - een pijnstiller en ibuprofen 125 mg - een niet-steroïde anti-inflammatoire geneesmiddel (NSAID) en pijnstiller; vergelijk met de werkzame bestanddelen van Advil Dual Action met Acetaminofen
  • TIJDELIJKE PAIN VREEMDE RELIEF: Neem deze pijnpillen tot 8 uur tijdelijke pijnverlichting door lichte pijn en pijn als gevolg van hoofdpijn, kiespijn, rugpijn, menstruatiekrampen en spierpijn en lichte artritispijn
  • BEVAT TWEE GENEESMIDDELEN: Deze pijnstillers bevatten twee geneesmiddelen die helpen pijn te bestrijden: acetaminofen 250 mg en ibuprofen (NSAID) 125 mg; zorgt voor pijnverlichting bij artritis, hoofdpijn en meer
  • PIJNRELIEF VOOR ADULTEN: Dit pijngeneesmiddel is voor volwassenen en kinderen van 12 jaar en ouder; kinderen jonger dan 12 jaar: vraag een arts

12,01 € 12.01 EUR 12,01 € Inclusief btw

Not Available For Sale

(0,06 € / Units)

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Merk
  • Aantal eenheden
  • Itemformulier
  • Productvoordelen
  • Aantal items
  • Fabrikant
  • Itemafmetingen L x B x H
  • Werkstoffen
  • Productsoort
  • Specifieke toepassingen voor producten
  • Actieve ingrediënten
  • UPC
  • Doelpubliek
  • Werkstoffen
  • Productsoort
  • Merk
  • Aantal netto-inhouden
  • Merknaam
  • Leeftijdsklassebeschrijving
  • Fabrikant Deelnummer
  • Item Afmetingen

Deze combinatie bestaat niet.

Kontakt
Acetaminofen
Werkstoffen propyleenglycol, Hypromellose, povidon, polydextrose, croscarmellosenatrium, Polyethyleen Glycol, Inactieve bestanddelen: Colloïdaal siliciumdioxide, schellak, Active Ingredients: In each caplet Acetaminophen 250mg - Pain reliever. Ibuprofen 125mg (NSAID)* - Pain reliever. *nonsteroidal anti-inflammatory drug, ferrosoferric oxides, glyceryl dibehenate, iron oxide yellow, iron oxide red, pregelatinized starch and titanium dioxide.
Specifieke toepassingen voor producten Spierpijn, Menstruele pijn, Pijn in de gewrichten
Actieve ingrediënten Acetaminofen 250mg, Ibuprofen 125 mg
Werkstoffen Hypromellose, Croscarmellose, Povidon, Inactieve bestanddelen: Colloïdaal siliciumdioxide, Polydextrose, Propyleen Glycol, Polyethyleen Glycol, Schellak, IJzeroxide Rood, IJzeroxidegeel, Actieve ingrediënten: In elke Caplet Acetaminophen 250mg-Pain Reliever. Ibuprofen 125mg (nsaid) *-Pain Reliever. * niet-steroïde anti-inflammatoire drug, IJzeroxiden, Glyceryldibehenaat, Voorgelatiniseerd zetmeel en titaniumdioxide.
Merk Glenmark Therapeutics
Aantal eenheden 216.00 Count
Itemformulier Caplet
Productvoordelen Pijnverlichting
Aantal items 1
Fabrikant Glenmark Therapeutics
Itemafmetingen L x B x H 2,95 X 2,95 X 4,72 Inch
Productsoort Acetaminofen
UPC 372657157766
Doelpubliek Unisex-volwassenen
Productsoort Medicatie
Merk Glenmark Therapeutics
Aantal netto-inhouden 216 Caplet
Merknaam Glenmark Therapeutics
Leeftijdsklassebeschrijving Alles
Fabrikant Deelnummer 72657015776_Temp
Item Afmetingen 2.95 x 2.95 x 4.72 inches
  • Buy Four or More Offer

    Krijg 5% korting bij aankoop van 4 of meer artikelen

  • Next Purchase Offer
    Krijg 5% korting op uw volgende aankoop.
  • Ships From(Belgium)
    Bestellingen worden verwerkt en verzonden vanuit Brooklyn, VS.

  • Delivery Offer(Belgium)
    Gratis levering op kwalificerende bestellingen.
Delivery Detail
Geschatte levertijden: 12–26 dagen (Internationaal).
3–6 dagen (Binnenlands).
Safe Checkout
Gegarandeerd Veilige Afreken
Return Policy

30-Dagen Retourgarantie
Aankopen met vertrouwen, met 30 dagen retourondersteuning.

Free Return Pickup
Gratis retourafhaling beschikbaar
We regelen retourzendingen vanaf uw deur zonder extra kosten.
SKU
BRSRAYA3C4FAYEQZ
Categorie
Gezondheidszorg , Over-the-counter medicatie , Pijnstillers , Niet-aspirine , Acetaminofen
Barcode
372657157766
Tags

 

Belangrijke informatie

Veiligheidsinformatie

Acetaminofen leverbeschadiging waarschuwing: Dit product bevat acetaminofen. Ernstige leverschade kan optreden als u samen met andere geneesmiddelen die acetaminofen bevatten, meer dan 6 caplets in 24 uur, dat is de maximale dagelijkse hoeveelheid voor dit product, of 3 of meer alcoholische dranken elke dag tijdens het gebruik van dit product. Acetaminofenallergie alert: kan ernstige huidreacties veroorzaken. Symptomen kunnen zijn roodheid van de huid, blaren of uitslag. Als een huidreactie optreedt, stop dan met het gebruik en zoek onmiddellijk medische hulp. NSAID-allergiewaarschuwing: ibuprofen kan een ernstige allergische reactie veroorzaken, vooral bij mensen die allergisch zijn voor aspirine. Symptomen kunnen zijn netelroos, zwelling van het gezicht, astma (huilen), shock, roodheid van de huid, huiduitslag of blaren. Als er een allergische reactie optreedt, stop dan met het gebruik en zoek onmiddellijk medische hulp. NSAID maagbloeding waarschuwing: Dit product bevat een NSAID, die ernstige maagbloedingen kan veroorzaken. De kans is groter als u 60 jaar of ouder bent, maagzweren of bloedingsproblemen hebt gehad, een bloedverdunner (antistollingsmiddel) of een steroïde drug neemt, andere geneesmiddelen neemt die receptplichtige of niet receptplichtige NSAID's bevatten [aspirine, ibuprofen, naproxen of anderen], elke dag 3 of meer alcoholische dranken drinkt tijdens het gebruik van dit product, of langer of langer dan voorgeschreven inneemt. Waarschuwing voor hartaanvallen en beroertes: NSAID's, behalve aspirine, verhogen het risico op hartaanvallen, hartfalen en beroerte. Deze kunnen fataal zijn. Het risico is hoger als u meer dan voorgeschreven of langer dan voorgeschreven gebruikt. Niet gebruikenmet een ander geneesmiddel dat acetaminofen bevat (recept of nonprescription). Als u niet zeker weet of een geneesmiddel acetaminofen bevat, raadpleeg dan een arts of apotheker. Niet gebruiken als u ooit een allergische reactie op acetaminofen of een andere pijnstiller heeft gehad. Niet direct voor of na een hartoperatie gebruiken. Vraag het een arts vóór gebruik als u een leverziekte heeft, als u een maagbloeding heeft, als u problemen of ernstige bijwerkingen heeft als u pijnstillers gebruikt, als u een voorgeschiedenis heeft van maagproblemen, zoals brandend maagzuur, als u hoge bloeddruk, hartziekte, levercirrose, nierziekte, astma of een beroerte heeft gehad, of als u een diureticum gebruikt. Vraag het aan een arts of apotheker voordat u het middel gebruikt als u onder de zorg van een arts staat voor een ernstige aandoening, als u aspirine gebruikt voor hartaanvallen of beroertes, omdat ibuprofen dit voordeel van aspirine kan verminderen of andere geneesmiddelen kan gebruiken. Neem bij gebruik van dit product met voedsel of melk als maagklachten optreden. Stop met het gebruik en vraag aan een arts of u last heeft van een van de volgende tekenen van maagbloeding: flauw voelen, bloed braken, bloederige of zwarte ontlasting hebben of maagpijn hebben die niet beter wordt. Stop het gebruik en vraag aan een arts of u symptomen van hartproblemen of beroerte heeft: pijn op de borst, ademhalingsproblemen, zwakte in één deel of zijkant van het lichaam, onduidelijke spraak of zwelling van het been. Stop het gebruik en vraag aan een arts of pijn erger wordt of langer duurt dan 10 dagen, roodheid of zwelling is aanwezig in het pijnlijke gebied, of nieuwe symptomen verschijnen. Bij zwangerschapof het geven van borstvoeding, vraag het een beroepsbeoefenaar in de gezondheidszorg voor gebruik. Het is vooral belangrijk ibuprofen niet te gebruiken tijdens de laatste 3 maanden van de zwangerschap, tenzij dit zeker is voorgeschreven door een arts, omdat het problemen kan veroorzaken bij het ongeboren kind of complicaties tijdens de bevalling. Buiten bereik van kinderen houden. In geval van overdosering, vraag onmiddellijk medische hulp of neem contact op met een Poison Control Center.

Werkstoffen

Actieve ingrediënten: In elke caplet Acetaminophen 250mg - Pijnstiller. Ibuprofen 125 mg (NSAID)* - Pijnstiller. *Nonsteroïdale anti-inflammatoire geneesmiddel; Inactieve Ingrediënten: colloïdaal siliciumdioxide, croscarmellosenatrium, ferrosoferric oxiden, glyceryldibehenaat, hypromellose, ijzeroxide geel, ijzeroxide rood, polydextrose, povidon, polyethyleenglycol, propyleenglycol, schellak, voorgegelatineerd zetmeel en titaandioxide.

Routebeschrijving

Neem niet meer dan voorgeschreven. Volwassenen en Kinderen 12 Jaar en ouder: Neem 2 Caplets om de 8 uur terwijl de symptomen aanhouden. Kinderen jonger dan 12 jaar: Vraag het aan een dokter. Neem NIET meer dan 6 caplets in 24 uur, tenzij voorgeschreven door een arts

Juridische afwijzing

Verklaringen betreffende voedingssupplementen zijn niet door de FDA geëvalueerd en zijn niet bedoeld om een ziekte of gezondheidstoestand te diagnosticeren, te behandelen, te genezen of te voorkomen.

Afmetingen van het product

2,95 x 2,95 x 4,72 inch; 6,38 ounces

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Recently tracked orders

10 recent shipments
Order Number Carrier Final Mile Tracking Code Last Update Track
NC27496 Gls Group 984230864986 2026-09-25 Track
NC27020 Gls Group 984230856417 2026-09-22 Track
NC23262 Gls Group 984230260399 2026-09-02 Track
NC21144 Trackyourparcel 3SABCM108198244 2026-08-24 Track
NC20346 Gls Group 984230004795 2026-08-07 Track
NC19314 Trackyourparcel 3SABCM108237853 2026-09-05 Track
NC17616 Gls Group 984229977000 2026-08-07 Track
NC17554 Gls Group 984229977192 2026-08-07 Track
NC16205 Gls Group 984228959717 2026-07-21 Track
NC05805 Gls Group 984225559064 2026-07-21 Track

Disclaimer
Voedingssupplementen zijn geen medicijnen. Producten die op deze website worden verkocht, zijn niet bedoeld om enige ziekte te diagnosticeren, te behandelen, te genezen of te voorkomen. Als u een medische aandoening heeft, raadpleeg dan altijd een gekwalificeerde zorgprofessional voordat u het gebruikt. Individuele resultaten kunnen variëren. Door een bestelling te plaatsen, stemt u ermee in de invoerregels van uw land na te leven. Wij dekken de toepasselijke douanerechten en belastingen waar vermeld.

*Informatie over de vervaldatum:
Gelieve op te merken dat de vervaldatum kan variëren van batch tot batch. We garanderen echter dat alle producten die naar onze klanten worden verzonden een geldige houdbaarheid hebben en niet verlopen zijn op het moment van levering.