Overslaan naar inhoud
Advil Liqui-Gels pijnstiller en koortsreducer, pijnmedicijn voor volwassenen met Ibuprofen 200 mg voor hoofdpijn, rugpijn, menstruele pijn en gewrichtspijn verlichting - 50x2 vloeibare gevuld capsules

Price:

16,75 €


Advil Liqui-Gels pijnstiller en koortsreducer, pijnmedicijn voor volwassenen met Ibuprofen 200 mg voor hoofdpijn, rugpijn, menstruele pijn en gewrichtspijn verlichting - 50x2 vloeibare gevuld capsules

https://nutricity.be/shop/brswiyyccmogy3tu-advil-liqui-gels-pijnstiller-en-koortsreducer-pijnmedicijn-voor-volwassenen-met-ibuprofen-200-mg-voor-hoofdpijn-rugpijn-menstruele-pijn-en-gewrichtspijn-verlichting-50x2-vloeibare-gevuld-capsules-114304 https://nutricity.be/web/image/product.template/114304/image_1920?unique=c6bb9c2

Stock Expiry Date*: 24-07-2027

100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • Vijftig pakjes van elk twee, Advil Liqui-Gels Pijn Reliver en koorts Reducer Liquid Filled Capsules, Pijn Geneeskunde voor Volwassenen met Ibuprofen 200 mg voor Hoofdpijn, Rugpijn, Menstruele Pijn en Joint Pain Relief
  • 200 mg ibuprofen liqui-gels die zorgen voor een snellere en sterkere pijnverlichting dan Tylenol Rapid Release Gels, precies waar je het het meest nodig hebt, terwijl ook het verminderen van koorts
  • Nieuwe verpakking zal 20 procent minder plastic bevatten om bijna 500.000 pond plastic uit stortplaatsen te houden
  • Koortsmedicijn, rugpijn medicatie en gewrichts- of lichte artritis pijnstiller die ook hoofdpijn pijnverlichting, periode pijnverlichting en verlichting van spierpijn of pijn en pijn van de veel voorkomende verkoudheid biedt
  • Advil ibuprofen liqui-gels zijn een niet aspirine pijnstiller en koortsverminderaar voor volwassenen ontworpen voor snelle absorptie

16,75 € 16.75 EUR 16,75 € Inclusief btw

Not Available For Sale

(0,17 € / Units)

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Merk
  • Smaak
  • Aantal eenheden
  • Itemformulier
  • Itemgewicht
  • Productvoordelen
  • Aantal items
  • Doseringsformulier
  • Inbegrepen componenten
  • Fabrikant
  • Itemafmetingen L x B x H
  • Productsoort
  • Specifieke toepassingen voor producten
  • Actieve ingrediënten
  • UPC
  • Modelnaam
  • Wereldhandelsidentificatienummer
  • Verpakkingstype naam
  • Doelpubliek
  • Aantal netto-inhouden
  • Productsoort
  • Itemgewicht
  • Merk
  • Werkstoffen
  • Merknaam
  • Leeftijdsklassebeschrijving
  • Containertype
  • Fabrikant Deelnummer
  • Modelnummer
  • Item Afmetingen
  • Item Nype naam
  • Extra functies

Deze combinatie bestaat niet.

Kontakt
Medicijnen
Doseringsformulier Gel, Tabletten, Capsules
Werkstoffen Gezuiverd water, Gelatine, Polyethyleen Glycol, Kaliumhydroxide, Farmaceutische inkt, Medium-Chain-triglyceriden, Sorbitaanoplossing, Actieve ingrediënten: Solubilized Ibuprofen Equal To 200 Mg Ibuprofen (nsaid)* (present As The Free Acid And Kalium Salt)-Pain Reliver/fever Reducer * niet-steroïdale anti-inflammatoire drug, Inactieve ingrediënten: Fd&c Green nr. 3, Lecithine (sojabonen)
Merk Advil
Smaak Sinus
Aantal eenheden Aantal
Itemformulier Capsule
Itemgewicht 0,29 Pond
Productvoordelen Pijnverlichting
Aantal items 2
Inbegrepen componenten BXAVLQG50BX
Fabrikant Haleon US Services Inc.
Itemafmetingen L x B x H 6 X 5 X 4 inch
Productsoort Medicijnen
Specifieke toepassingen voor producten Spierpijn
Actieve ingrediënten Solubilized Ibuprofen
UPC 305730169028
Modelnaam Advil Pain Reliever And Fever Reducer Relief Medicine With Ibuprofen 200 Mg For Headache Backache
Wereldhandelsidentificatienummer 00305730169028
Verpakkingstype naam Zak
Doelpubliek Unisex-volwassenen
Aantal netto-inhouden 100 Count
Productsoort Medicatie
Itemgewicht 29 Pond
Merk Advil
Merknaam Advil
Leeftijdsklassebeschrijving Volwassenen
Containertype pakket
Fabrikant Deelnummer F00573016902X
Modelnummer 305730169028
Item Afmetingen 6 x 5 x 4 inch
Item Nype naam BXAVLQG50BX
Extra functies The medicine in Advil Liqui-Gels (Ibuprofen) is already dissolved in a soft gelatin capsule and works quickly to relieve pain at the site of inflammation.
  • Buy Four or More Offer

    Krijg 5% korting bij aankoop van 4 of meer artikelen

  • Next Purchase Offer
    Krijg 5% korting op uw volgende aankoop.
  • Ships From(Belgium)
    Bestellingen worden verwerkt en verzonden vanuit Brooklyn, VS.

  • Delivery Offer(Belgium)
    Gratis levering op kwalificerende bestellingen.
Delivery Detail
Geschatte levertijden: 12–26 dagen (Internationaal).
3–6 dagen (Binnenlands).
Safe Checkout
Gegarandeerd Veilige Afreken
Return Policy

30-Dagen Retourgarantie
Aankopen met vertrouwen, met 30 dagen retourondersteuning.

Free Return Pickup
Gratis retourafhaling beschikbaar
We regelen retourzendingen vanaf uw deur zonder extra kosten.

 

Advil Liqui-Gels offer fast and effective pain relief when you need it most. These liquid-filled capsules deliver 200mg of ibuprofen directly to the source of your discomfort, helping you get back to feeling your best.

Key Highlights

  • Fast Absorption: Designed for quick absorption, providing rapid pain relief.
  • Targets Pain Directly: Liquid-gel format delivers medication precisely where you need it.
  • Reduces Fever: Helps lower fever alongside pain relief.
  • Versatile Relief: Suitable for headaches, backaches, menstrual pain, joint pain, muscle aches, and aches from the common cold.
  • Reduced Plastic Packaging: New packaging contains 20% less plastic, contributing to landfill reduction.

Useful Facts

  • Brand: Advil
  • Active Ingredient: Solubilized Ibuprofen (200mg per capsule)
  • Dosage Form: Capsules, Gel, Tablets
  • Packaging: 50 packets of 2 capsules each (100 capsules total)
  • Flavor: Sinus

Good Fit For

  • Adults seeking fast pain relief.
  • Individuals experiencing headaches, back pain, menstrual cramps, or joint discomfort.
  • Those needing relief from muscle aches or pain associated with colds.

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Recently tracked orders

10 recent shipments
Order Number Carrier Final Mile Tracking Code Last Update Track
NC31191 Gls Group 984230890374 2026-10-03 Track
NC27496 Gls Group 984230864986 2026-09-25 Track
NC27020 Gls Group 984230856417 2026-09-22 Track
NC23262 Gls Group 984230260399 2026-09-02 Track
NC21144 Trackyourparcel 3SABCM108198244 2026-08-24 Track
NC20346 Gls Group 984230004795 2026-08-07 Track
NC19314 Trackyourparcel 3SABCM108237853 2026-09-05 Track
NC17616 Gls Group 984229977000 2026-08-07 Track
NC17554 Gls Group 984229977192 2026-08-07 Track
NC16205 Gls Group 984228959717 2026-07-21 Track

Disclaimer
Voedingssupplementen zijn geen medicijnen. Producten die op deze website worden verkocht, zijn niet bedoeld om enige ziekte te diagnosticeren, te behandelen, te genezen of te voorkomen. Als u een medische aandoening heeft, raadpleeg dan altijd een gekwalificeerde zorgprofessional voordat u het gebruikt. Individuele resultaten kunnen variëren. Door een bestelling te plaatsen, stemt u ermee in de invoerregels van uw land na te leven. Wij dekken de toepasselijke douanerechten en belastingen waar vermeld.

*Informatie over de vervaldatum:
Gelieve op te merken dat de vervaldatum kan variëren van batch tot batch. We garanderen echter dat alle producten die naar onze klanten worden verzonden een geldige houdbaarheid hebben en niet verlopen zijn op het moment van levering.