Overslaan naar inhoud
Goody

Price:

23,31 €


Goody

https://nutricity.be/shop/brswkzqac54gyfa7-goody-61399 https://nutricity.be/web/image/product.template/61399/image_1920?unique=d5f3bbd

Stock Expiry Date*: 17-09-2027

100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • Goody
  • Drievoudige actie pijnverlichting, met 260 mg acetaminofen, 520 mg aspirine (NSAID) en 32,5 mg cafeïne; sterke hoofdpijn pijnverlichting zonder recept
  • Over-the-counter medicatie poeder komt in handige, on-the-go stick verpakkingen; Eén verpakking is één dosis.
  • Hoofdpijn verlichting pakketten zijn individueel verpakt, waardoor ze ideaal voor reis medicijnen kits
  • Bevat 6 dozen met Goody. Extra sterke hoofdpijn poeder, 24 stick poeders elk; voor gebruik door volwassenen en kinderen 12 jaar en ouder
  • Goody

23,31 € 23.31 EUR 23,31 € Inclusief btw

Not Available For Sale

(0,16 € / Units)

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Itemgewicht
  • Productvoordelen
  • Specifieke toepassingen voor producten
  • Actieve ingrediënten
  • Werkstoffen
  • Productsoort
  • Merk

Deze combinatie bestaat niet.

Kontakt
Medicatie Aspirine
Werkstoffen Kaliumchloride., Actieve Ingrediënten (in elk poeder)-Purposes.acetaminofen 260mg-Pain Reliver/fever Reducer. Aspirine (nsaid*) 520mg-Pain Reliver/fever Reducer. Cafeïne 32.5mg-Pain Reliever Aid. *niet-steroïde anti-inflammatoire Drug.inactieve Ingrediënten: Lactose Monohydraat
Itemgewicht 0,09 Kilogram
Productvoordelen Artritis Controle
Specifieke toepassingen voor producten Pijnverlichting
Actieve ingrediënten Cafeïne
Productsoort Medicatie
Merk Goody's
  • Buy Four or More Offer

    Krijg 5% korting bij aankoop van 4 of meer artikelen

  • Next Purchase Offer
    Krijg 5% korting op uw volgende aankoop.
  • Ships From(Belgium)
    Bestellingen worden verwerkt en verzonden vanuit Brooklyn, VS.

  • Delivery Offer(Belgium)
    Gratis levering op kwalificerende bestellingen.
Delivery Detail
Geschatte levertijden: 12–26 dagen (Internationaal).
3–6 dagen (Binnenlands).
Safe Checkout
Gegarandeerd Veilige Afreken
Return Policy

30-Dagen Retourgarantie
Aankopen met vertrouwen, met 30 dagen retourondersteuning.

Free Return Pickup
Gratis retourafhaling beschikbaar
We regelen retourzendingen vanaf uw deur zonder extra kosten.

 

Extra sterke hoofdpijn Poeder zorgt snel voor pijnverlichting. Krijg verlichting van lichte pijn en pijn als gevolg van hoofdpijn, spanning hoofdpijn, lichte artritis pijn, verkoudheid, rugpijn, spierpijn, tandpijn en menstruatiekrampen. Krijg sterke pijnverlichting over-the-counter zonder een recept, zodat je naar goed. Elke poederverpakking bevat 260 mg acetaminofen, 520 mg aspirine (NSAID) en 32,5 mg cafeïne voor snelle pijnverlichting. Behandel pijn op twee manieren: giet het gemakkelijk door te slikken poeder van Goody op uw tong, gevolgd door een alcoholvrije drank of meng in een alcoholvrije drank naar keuze. Over-the-counter medicatie poeder komt in handige, on-the-go stick verpakkingen in een verfrissende citrus smaak voor snelle pijnverlichting waar je ook bent, wanneer je het nodig hebt. Gooien in reismedicijnen kits voor sterke, niet voorgeschreven pijnverlichting. Bevat Goody Goody... Hoofdpijn Relief Powder is FSA-in aanmerking komende en HSA-in aanmerking komende in de VS. Voor snelle pijnverlichting, Ga naarGoed.

Belangrijke informatie

Veiligheidsinformatie

Reye syndroom: Kinderen en tieners die hebben of herstellen van waterpokken of griepachtige symptomen moeten dit product niet gebruiken. Bij gebruik van dit product, als veranderingen in gedrag met misselijkheid en braken optreden, raadpleeg dan een arts omdat deze symptomen een vroeg teken van het syndroom van Reye kunnen zijn, een zeldzame maar ernstige ziekte. Alert op allergie: Aspirine kan een ernstige allergische reactie veroorzaken, waaronder: Hives. Gezichtszwelling. Shock. Astma. Waarschuwing van de lever: Dit product bevat acetaminofen. Ernstige leverbeschadiging kan optreden als u dit middel gebruikt. Meer dan 4 poeders in 24 uur, dat is de maximale dagelijkse hoeveelheid. Met andere geneesmiddelen die acetaminofen.3 of meer alcoholische dranken elke dag tijdens het gebruik van dit product. Waarschuwing voor maagbloeding: dit product bevat een NSAID, die ernstige maagbloedingen kan veroorzaken. De kans is groter als jij. Zijn 60 jaar of ouder. maagzweren of bloedingsproblemen hebben gehad. Neem een bloedverdunner (antistollingsmiddel) of steroïde drug. Neem andere geneesmiddelen die receptplichtige of niet receptplichtige NSAID's bevatten (aspirine, ibuprofen, naproxen, of andere). Neem elke dag 3 of meer alcoholische dranken tijdens het gebruik van dit product. Neem meer of langer dan voorgeschreven. Niet gebruiken: als u ooit een allergische reactie op aspirine of een andere pijnstiller/koortsverminderaar heeft gehad. Met een ander geneesmiddel dat acetaminofen bevat (recept of nonprescription). Als u niet zeker weet of een geneesmiddel acetaminofen bevat, raadpleeg dan een arts of apotheker. Vraag uw arts voor gebruik of: u lever heeftziekte. Maagbloeding waarschuwing geldt voor u. Je hebt een geschiedenis van maagproblemen, zoals brandend maagzuur. U heeft een hoge bloeddruk, hartziekte, levercirrose of nierziekte. U gebruikt een diureticum. Je hebt astma. Vraag het een arts of apotheker voor gebruik als u een voorgeschreven geneesmiddel gebruikt voor diabetes, jicht of artritis. Bij het gebruik van dit product beperken het gebruik van cafeïne bevattende geneesmiddelen, voedsel, of dranken omdat te veel cafeïne kan leiden tot nervositeit, prikkelbaarheid, slapeloosheid, en, soms, snelle hartslag. De aanbevolen dosis van dit product bevat ongeveer evenveel cafeïne als een kopje koffie. Stop het gebruik en vraag een arts of: Een allergische reactie optreedt. Zoek onmiddellijk medische hulp. U ervaart een van de volgende tekenen van maagbloeding: Voel u zich flauw. Kotsbloed. Heb bloederige of zwarte ontlasting. Heb buikpijn die niet beter wordt. Pijn wordt erger of duurt meer dan 10 dagen. Koorts wordt erger of duurt langer dan 3 dagen. Roodheid of zwelling is aanwezig. Alle nieuwe symptomen verschijnen. Ringen in de oren of verlies van gehoor treedt op. Dit kunnen tekenen zijn van een ernstige aandoening. Als u zwanger bent of borstvoeding geeft, vraag het dan aan een gezondheidswerker voor gebruik. Het is met name belangrijk om geen aspirine te gebruiken tijdens de laatste 3 maanden van de zwangerschap, tenzij dit door een arts wordt voorgeschreven omdat dit problemen kan veroorzaken bij het ongeboren kind of complicaties tijdens de bevalling. Buiten bereik van kinderen houden. Waarschuwing voor overdosering: Het nemen van meer dan de aanbevolen dosis kan ernstige gevolgen hebbengezondheidsproblemen. In geval van overdosering, vraag onmiddellijk medische hulp of neem contact op met een Poison Control Center. Snelle medische zorg is van cruciaal belang voor volwassenen en kinderen, zelfs als u geen tekenen of symptomen opmerkt. Tamper duidelijk kenmerk: niet gebruiken als de veiligheid overwikkeld of "S" traan-tape ontbreekt of gescheurd.

Werkstoffen

Actieve ingrediënten (in elk poeder) - Doelen. Acetaminofen 260mg - pijnstiller/koortsreducer. Aspirine (NSAID*) 520mg - pijnreliver/koortsreducer. Cafeïne 32.5mg - pijnreliver Aid. * Niet-steroïde anti-inflammatoire drug. Inactieve ingrediënten: Lactose Monohydraat, Kaliumchloride.

Routebeschrijving

Lees en bewaar bijsluiter voor volledige aanwijzingen, waarschuwingen en ingrediënten. Neem niet meer dan voorgeschreven (zie de waarschuwing voor overdosering). Volwassenen en kinderen van 12 jaar en ouder: plaats 1 poeder op de tong om de 6 uur, terwijl de symptomen aanhouden. Drink een vol glas water bij elke dosis, of roer poeder in een glas water of een andere vloeistof. Neem niet meer dan 4 poeders in 24 uur, tenzij voorgeschreven door een arts. Kinderen jonger dan 12 jaar: vraag een arts. Overige informatie: Elk poeder bevat: kalium 60 mg.

Juridische afwijzing

Verklaringen betreffende voedingssupplementen zijn niet door de FDA geëvalueerd en zijn niet bedoeld om een ziekte of gezondheidstoestand te diagnosticeren, te behandelen, te genezen of te voorkomen.

Verpakkingsgrootten

8,39 x 5,2 x 4,53 inch; 3,17 ounces

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Recently tracked orders

10 recent shipments
Order Number Carrier Final Mile Tracking Code Last Update Track
NC27496 Gls Group 984230864986 2026-09-25 Track
NC27020 Gls Group 984230856417 2026-09-22 Track
NC23262 Gls Group 984230260399 2026-09-02 Track
NC21144 Trackyourparcel 3SABCM108198244 2026-08-24 Track
NC20346 Gls Group 984230004795 2026-08-07 Track
NC19314 Trackyourparcel 3SABCM108237853 2026-09-05 Track
NC17616 Gls Group 984229977000 2026-08-07 Track
NC17554 Gls Group 984229977192 2026-08-07 Track
NC16205 Gls Group 984228959717 2026-07-21 Track
NC05805 Gls Group 984225559064 2026-07-21 Track

Disclaimer
Voedingssupplementen zijn geen medicijnen. Producten die op deze website worden verkocht, zijn niet bedoeld om enige ziekte te diagnosticeren, te behandelen, te genezen of te voorkomen. Als u een medische aandoening heeft, raadpleeg dan altijd een gekwalificeerde zorgprofessional voordat u het gebruikt. Individuele resultaten kunnen variëren. Door een bestelling te plaatsen, stemt u ermee in de invoerregels van uw land na te leven. Wij dekken de toepasselijke douanerechten en belastingen waar vermeld.

*Informatie over de vervaldatum:
Gelieve op te merken dat de vervaldatum kan variëren van batch tot batch. We garanderen echter dat alle producten die naar onze klanten worden verzonden een geldige houdbaarheid hebben en niet verlopen zijn op het moment van levering.